PD në Seli & Degë

Berisha: Do denoncojmë çdo akt të çdo korruptokrati ndërkombëtar që mbron krimet e Edi Ramës me pagesë
19Kor

Berisha: Do denoncojmë çdo akt të çdo korruptokrati ndërkombëtar që mbron krimet e Edi Ramës me pagesë

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Në ditën e 200-t, të arrestit politik, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në fjalën për qytetarët theksoi se, beteja që po zhvillohet ndaj Ramës, është më e fuqishmja kundër mafies ndërkombëtare. Sipas Berishës, Sorosi, McGonigalët dhe ambasadorët e zyrtarët e blerë janë armiqtë […]

Berisha: Qytetari shqiptar është sot qytetari më i pasigurt. Siguria shëndetësore dhe siguria ushqimore në Shqipëri janë në duart e mafies së pashpirt
18Kor

Berisha: Qytetari shqiptar është sot qytetari më i pasigurt. Siguria shëndetësore dhe siguria ushqimore në Shqipëri janë në duart e mafies së pashpirt

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR ESKTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, akuzoi kryeministrin Edi Rama se me anë të një vendimi kriminal, anulloi ligjin që garantonte ilaçe të sigurta në Shqipëri. ‘Me një vendim mafioz, të nxitur nga Vilma Nushi dhe Tom […]

Berisha: Turizmi, pasuria përrallore turistike është kthyer sot në një mallkim i vërtetë për shqiptarët! Çdo qytetar shqiptar ka përfituar vetëm 4 euro nga fluksi turistik
17Kor

Berisha: Turizmi, pasuria përrallore turistike është kthyer sot në një mallkim i vërtetë për shqiptarët! Çdo qytetar shqiptar ka përfituar vetëm 4 euro nga fluksi turistik

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së tij përpara protestuesve është shprehur se narkozyrtarët me në krye Edi Ramën janë vërsulur me tërbim kundër ‘dizinformimeve’, veprimtarive armiqësore të shërbimeve të huaja për sabotimin e turizmit. Berisha thkesoi në fjalën e tij se […]

Berisha: Edi Rama urdhëron mercenarët e tij të vendosin në arrest pa asnjë fakt, bazë apo dokument kryetarin e partisë më të madhe opozitare
16Kor

Berisha: Edi Rama urdhëron mercenarët e tij të vendosin në arrest pa asnjë fakt, bazë apo dokument kryetarin e partisë më të madhe opozitare

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka akuzuar regjimin e Edi Ramës se po zbaton pikë për pikë platformën e Çubrilloviçit për dëbimin e shqiptarëve nga trojet e tyre. ‘Regjimi po zbaton pikë për pikë platformën e Çubrilloviçit ndaj shqiptarëve, por po e tejkalon […]

Berisha: Dumani sillet si një armik i shqiptarëve, nuk ka ndryshim Kushtetute që e shpëton nga krimet që ka kryer. Drejtësia e re është rrezik jo vetëm për shqiptarët, por edhe për rajonin dhe Europën, sepse zbaton verbërisht urdhrat e Ramës
15Kor

Berisha: Dumani sillet si një armik i shqiptarëve, nuk ka ndryshim Kushtetute që e shpëton nga krimet që ka kryer. Drejtësia e re është rrezik jo vetëm për shqiptarët, por edhe për rajonin dhe Europën, sepse zbaton verbërisht urdhrat e Ramës

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së tij në tubimin qytetar, është shprehur se Fredi Beleri, i cili u bë personazh nga 14 maji gjer sot i studiove televizive, u burgos në një kurth antidemokratik vetëm e vetëm se nuk pranoi të […]

Atentati ndaj Donald Trump/ Berisha: Edhe Edi Rama organizoi një atentat ndaj liderit të opozitës në Tiranë, jo me armë, por me agjentin e policisë kriminale ‘leva’
14Kor

Atentati ndaj Donald Trump/ Berisha: Edhe Edi Rama organizoi një atentat ndaj liderit të opozitës në Tiranë, jo me armë, por me agjentin e policisë kriminale ‘leva’

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, është ndalur te atentati ndaj ish-presidentit të ShBA, Donald Trump. ‘Atentati ndaj presidentit Trump përbën një atentat jo vetëm ndaj sigurisë së SHBA, por edhe ndaj vendeve dhe njerëzve të lirë’, […]

Inceneratori i Tiranës/ Berisha: Dumani gjoja vazhdoi betejën, lëshoi 9 mandate, që të gjithë në arrati sepse u mori gjobën dhe zbatoi vendimin e Ramës
13Kor

Inceneratori i Tiranës/ Berisha: Dumani gjoja vazhdoi betejën, lëshoi 9 mandate, që të gjithë në arrati sepse u mori gjobën dhe zbatoi vendimin e Ramës

FJALA E PLOTE E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha duke folur në tubimin qytetar të mbledhur në ditën 194 të protestës i përshëndeti ata duke i quajtur si misionarë të kauzës së drejtë të lirisë dhe shpresës së shqiptarëve. Berisha akuzoi se ‘goditja e fundit […]

Berisha: Ne mbrëmë ia dolëm, që nga qindra mijëra, të bëhemi shumica numerike, shumica politike e shqiptarëve!
12Kor

Berisha: Ne mbrëmë ia dolëm, që nga qindra mijëra, të bëhemi shumica numerike, shumica politike e shqiptarëve!

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u ndal te protesta madhështore e mbajtur mbrëmjen e djeshme nga opozita përpara Kryeministrisë, ku me dhjetëra mijëra shqiptarë shprehën indinjatën e tyre kundër qeverisë së Edi Ramës dhe vjedhjeve të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Lideri i […]

Berisha: Edi Rama e ka mbyllur ciklin e tij. Vetëm një i çmendur mund ta imagjinojë se ai do qeverisë 4 vite të tjera. Sot shqiptarët folën më fuqishëm se kurrë! Ne do fitojmë. Shqipëria do fitojë! Shqipërinë do ta shpëtojmë!
11Kor

Berisha: Edi Rama e ka mbyllur ciklin e tij. Vetëm një i çmendur mund ta imagjinojë se ai do qeverisë 4 vite të tjera. Sot shqiptarët folën më fuqishëm se kurrë! Ne do fitojmë. Shqipëria do fitojë! Shqipërinë do ta shpëtojmë!

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË PROTESTËN E OPOZITËS EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së mbajtur në protestën kombëtare në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ ka akuzuar kryeministrin Edi Rama si një antishqiptar që e do Shqipërinë pa shqiptarë. ‘Edi Rama ky antishqiptar, e do Shqipërinë pa shqiptarë! Ai tejkaloi […]

Berisha: Nesër çdo burrë, çdo grua, çdo nënë, çdo baba i këtij vendi del në shesh për vete, fëmijët e tij. Të dalim në shesh për t’i thënë mafies shqiptare dhe ndërkombëtare se ky vend nuk është koloni, por vend i pavarur dhe sovran
10Kor

Berisha: Nesër çdo burrë, çdo grua, çdo nënë, çdo baba i këtij vendi del në shesh për vete, fëmijët e tij. Të dalim në shesh për t’i thënë mafies shqiptare dhe ndërkombëtare se ky vend nuk është koloni, por vend i pavarur dhe sovran

FJALA E KRYETARIT TË PD-së, SALI BERISHA NË TUBIMIN QYTETAR EKSTRAKT Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në fjalën e tij në tubimin qytetar, u ka bërë thirrje të gjithë të rinjve dhe të rejave që të dalin në shesh dhe të marrin fatet e tyre në duar. Berisha ka theksuar se nesër është dita […]