Intervista

Protestat, Zhupa: Shesh lirie, zëvendësojë parlamentin e kapur nga kartonat e votave të blera

7pa5 - “Konflikt social nëse na marrin vulën!” Spaho: Ideatorët e skenarit do mbajnë përgjegjësi!

Deputetja e PD, Ina Zhupa e ftuar në emisionin “Kontrast” në Report Tv u shpreh se protesta e së shtunës nuk do të ketë limit kohor pasi do e vendosin qytetarët sa do të zgjasë revolta.

Deputetja demokrate Ina Zhupa, e ftuar në “Ditari” në A2 CNN komenton aplikacionin e shumëdiskutuar të Partisë Socialiste, “Akt1visti”

Deputetja demokrate Ina Zhupa, e ftuar në “Ditari” në A2 CNN komenton aplikacionin e shumëdiskutuar të Partisë Socialiste, “Akt1visti”

Rama lidhje me zyrtarin e FBI-së? Zhupa: Do kërkojmë komision hetimor për të zbardhur çështjen

Ligji për kompensimin e pronave/ Ish-Avokatja e Shtetit: Qeveria gënjeu Strasburgun

Këndi i Pano Sokos/ Bordi godet përsëri. Të ftuar: Fatos Çoçoli dhe Dorian Teliti

Përplasja me Açkën, Zhupa në Report Tv: Bashkoi votat me PS-në, s’mund të më presë fjalën!

Sesioni i ri parlamentar/ Ina Zhupa zbërthen sfidat e opozitës | Breaking Top News